O Nas

Krótka historia naszej przyjaźni, czyli jak to się zaczęło…

21 listopada 2017

Gośka  42 latka z Krakowa z głową pełną zwariowanych pomysłów. Wszyscy mówią na nią Smaczna, bo uwielbia gotować i rozpieszczać podniebienia swoich bliskich, musicie uwierzyć, jest w tym naprawdę dobra 🙂

I Anka 36 latka z małego miasteczka pod Zieloną Górą. Znana też jako Pyśka. Nie potrafi gotować tak dobrze jak Gośka, ale za to uwielbia tworzyć  małe cudeńka te słodkie do kawki, ale nie tylko 🙂

Dwie zwariowane dziewczyny, które dzieliła odległość prawie 500 km któregoś wieczoru poznały się w internecie.

A było to tak…

Był nudny wieczór, nudny dla Anki no więc weszła sobie pograć w karty i wtedy dowiedziała się o radiu internetowym w którym jedną z prezenterek była właśnie Gośka. Anka zaczęła zaglądać tam każdego wieczoru, pisząc do prezenterów w trakcie audycji poznała właśnie Gośkę. Po około 2 miesiącach sama została prezenterką i tak zaczęła się  ta zwariowana znajomość, która jak się później okazuje zmieniła życie Anki.

Nie będę się rozpisywała i wchodziła w szczegóły, bo tak naprawdę nie jest to istotne. Istotne jest to, że los zdecydował, że z pomocą Gośki Anka zamieszkała w Krakowie i dopiero teraz znajomość Anki i Gośki przerodziła się w przyjaźń, zwariowaną przyjaźń.
Prezenterkami już nie są, a przyjaźń trwa…

 

Blog ten będzie właśnie o tym jak to dwie zwyczajne dziewczyny żyją sobie w Krakowie, będzie o modzie, imprezkach, smacznym jedzonku, po prostu o życiu.

Mamy nadzieję, że będzie wesoło, że będzie Wam miło do nas zaglądać no i najważniejsze, że uda nam się Was zaciekawić i z chęcią będziecie do nas „wpadać”

Życzymy wszystkim przyjemnych chwil z nami.

Pozdrowionka i do zobaczonka

Smaczna (Gośka) i Pyśka (Anka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *